Z początkiem lipca ruszył centralny rejestr pieców i kotłów. Oznacza to, że musimy zgłosić wszystkie źródła ciepła, które posiadamy na gaz, węgiel, drewno czy prąd. Nie ma znaczenia czy jest to piec, kocioł, kominek, pompa ciepła czy nawet podgrzewacz wody. Co grozi za za niezgłoszenie lub ukrycie prawdy? O tym przeczytacie w jutrzejszym numerze Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +1 spajker.
RE: Chcą wiedzieć, czym palimy w piecu
Cytuję Cześ:
Jak za komuny, wszystko chcą kontrolować!!!

za komuny niczego nie było to łatwo się kontrolowało. ja będę palił w piecu książkami marksa i lenina oraz portretami putina. ciekawe czy mi piec zabiorą. wystarczy nie sprzedawać węgla i temat z bani no ale miejsc pracy dla kontrolerów zabraknie. gaz na świecie zdrożał o 560% w ostatnim roku a na rynku polskim o 30% w skali roku dla odbiorców indywidualnych. jeszcze rok i ludzie siedząc w kufajkach swój dotowany nieczynny piec gazowy będą oglądać a nie używać.
2021-10-14 11:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 +4 Cześ
Nigdy!!!
Jak za komuny, wszystko chcą kontrolować!!!
2021-10-13 19:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.