Oczekiwania związane z przejęciem „strzelińskiego szpitala” przez USK były duże. W oczach części mieszkańców jest źle, a może być jeszcze gorzej. Jakie scenariusz szykuje się dla tej placówki?
O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink3 0 spajker.
RE: Skończmy z czarnowidztwem
Cytuję Remigiusz:
Na sesji pani Starosta jakoś nie potrafi precyzyjnie odpowiadać co do tego co się dzieje w szpitalu i jak będą rozdysponowane pieniądze ze sprzedaży szpitala. Szpital sprzedany a dług powiatu ciągle w pełnej wysokości.... dziwne że uspokaja pani starosta, a na sesji prawnik jej tłumaczy że koszty operacji upadłościowej codziennie rosną i obciążą powiat. profesjonalizm w każdym calu!

porozmawiaj o tipsach a będziesz zaskoczony poziomem zaangażowania rozmówcy.
2021-11-27 12:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Remigiusz Permalink2 0 Remigiusz
wróżenie z fusów
Na sesji pani Starosta jakoś nie potrafi precyzyjnie odpowiadać co do tego co się dzieje w szpitalu i jak będą rozdysponowane pieniądze ze sprzedaży szpitala. Szpital sprzedany a dług powiatu ciągle w pełnej wysokości.... dziwne że uspokaja pani starosta, a na sesji prawnik jej tłumaczy że koszty operacji upadłościowej codziennie rosną i obciążą powiat. profesjonalizm w każdym calu!
2021-11-26 23:17 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +9 spajker.
RE: Skończmy z czarnowidztwem
ja nie jestem czarnowidzem. ja jestem jasnowidzem. ja widzę jasno. widzę że ekonomia to coś więcej niż przekonania wiejskich dziewuch i jej sponsorów. widzę resztki szpitala w ziębicach i widzę kopię sytuacji w strzelinie. niech ktoś porówna jakość państwowych pawilonów pzgs na wrocławskieij w strzelinie do galerii wroclavia na tyłach dworca pkp we wroclawiu bankructwo niewydolnego organizacyjnie i finansowo szpitala stanowicąego miejsca pracy dla ludzi zbędnych i dla ludzi drogich to dobrodziejstwo dla cywilizacji. bez bankructwa ekonomicznej i organizacyjnej ameby nie powstanie gatunek wyższy. kiedyś było wymieranie gadów a dzisiaj jest wymieranie ekonomicznych nowotworów.
2021-11-10 15:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.