Anna Horodyska, starosta strzelińska
Oczekiwania związane z przejęciem „strzelińskiego szpitala” przez USK były duże. W oczach części mieszkańców jest źle, a może być jeszcze gorzej. Jakie scenariusz szykuje się dla tej placówki?
O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Skończmy z czarnowidztwem
Remigiusz powiedziała :
Na sesji pani Starosta jakoś nie potrafi precyzyjnie odpowiadać co do tego co się dzieje w szpitalu i jak będą rozdysponowane pieniądze ze sprzedaży szpitala. Szpital sprzedany a dług powiatu ciągle w pełnej wysokości.... dziwne że uspokaja pani starosta, a na sesji prawnik jej tłumaczy że koszty operacji upadłościowej codziennie rosną i obciążą powiat. profesjonalizm w każdym calu!
porozmawiaj o tipsach a będziesz zaskoczony poziomem zaangażowania rozmówcy.

0
Gravatar
Remigiusz
wróżenie z fusów
Na sesji pani Starosta jakoś nie potrafi precyzyjnie odpowiadać co do tego co się dzieje w szpitalu i jak będą rozdysponowane pieniądze ze sprzedaży szpitala. Szpital sprzedany a dług powiatu ciągle w pełnej wysokości.... dziwne że uspokaja pani starosta, a na sesji prawnik jej tłumaczy że koszty operacji upadłościowej codziennie rosną i obciążą powiat. profesjonalizm w każdym calu!
0
Gravatar
spajker.
RE: Skończmy z czarnowidztwem
ja nie jestem czarnowidzem. ja jestem jasnowidzem. ja widzę jasno. widzę że ekonomia to coś więcej niż przekonania wiejskich dziewuch i jej sponsorów. widzę resztki szpitala w ziębicach i widzę kopię sytuacji w strzelinie. niech ktoś porówna jakość państwowych pawilonów pzgs na wrocławskieij w strzelinie do galerii wroclavia na tyłach dworca pkp we wroclawiu bankructwo niewydolnego organizacyjnie i finansowo szpitala stanowicąego miejsca pracy dla ludzi zbędnych i dla ludzi drogich to dobrodziejstwo dla cywilizacji. bez bankructwa ekonomicznej i organizacyjnej ameby nie powstanie gatunek wyższy. kiedyś było wymieranie gadów a dzisiaj jest wymieranie ekonomicznych nowotworów.
0

Przeczytaj także