W wielką akcję pomagania Ukrainie i Ukraińcom z wielkim sercem włączają się nasi mieszkańcy. Chcieliśmy pokazać, gdzie te dary trafiają, jak wygląda sytuacja na granicy i czego oczekują ludzie, uciekający z ogarniętego wojną kraju. W najnowszej gazecie przeczytacie relacja z wyjazdu na granicę.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Do granicy z darami, z powrotem z uchodźcami
wspaniałe zdjęcie. pokazuje ono intelektualny i empatyczny poziom darczyńców. w kartonach jest używana niemodna odzież. ludzie czyszczą szafy i piwnice i reperują swoje umysły w ten sposób że pozbywając sie odpadków nabywają poczucia wyższości, poczucia empatii, poczucia bycia kimś dobrym. taka paka z moimi oszczanymi dżinsami wychodzi naprzeciw potrzebom człowieka robiącego slalom pomiędzy bombami i rakietami.
taki piechur płci żeńskiej z dwójką dzieci pierwsze co potrzebuje to obciążyć się kartonem moich starych gaci i moich starych butów tak aby zbudzony nocą przez artylerię mógł szybciej uciekać obciążony moimi gaciami i firankami ode mnie.
taki uciekinier w ogóle nie potrzebuje miejsca do spania prysznica ani ciepłej zupy. różowy sweterek moje prababci złagodzi jego wojenna traumę. taki uciekinier stracił wszystko dom samochód pracę rodzinę ojczyznę a ja na niego patrzę z wyższością i z politowaniem , mój ty biedaku. ponoś sobie moje stare dżinsy a ten uciekinier nie potraktuje tego jak splunięcie w twarz tylko od razu zacznie sie modlić do polskiego pana.
to był żart. ja dałem uciekinierom mój abonament na canal+
2022-03-15 14:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.