Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Do przetargu na remont drogi w Stanicy stanęło pięć firm. W miniony piątek, 23 sierpnia, spośród pięciu ofert, wyłoniono najwyżej ocenianą.
Jest ona obecnie na etapie weryfikacji pod względem spełniania wymaganych warunków. Jeśli któryś z oferentów się nie odwoła od decyzji komisji przetargowej, remont drogi w Stanicy powinien ruszyć jeszcze we wrześniu. Wartość tego zadania to ok. 451,4 tys. zł, a samorząd otrzymał na ten cel pomoc finansową z budżetu Województwa Dolnośląskiego, wynoszącą blisko 50%, tj. 215,7 tys. zł.

Komentarze   

Sołtys Permalink1 +3 Sołtys
Droga w Stanicy
Szkoda że nie jest dopisane iż ta droga zostanie zrobiona kosztem mieszkańców Królewca, ta droga była w planach i miała być zrobiona w pierwszej kolejności. Ale nowy Wójt i dalej po znajomości z ludzmi którzy tam mieszkają i razem się bawią z Wójtem....!!!!!
Głosowałem na Łuczaka i drugi raz bym tego nie zrobił mnie obobiście oszukał obiecywał nam droge jak chodził zbierać głosy a teraz nas na samym początku oszukał...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
2019-09-17 10:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz