Stan służby zdrowie leży na sercu mieszkańców każdej gminy. Na ostatniej sesji Rady Gminy Przeworno sporo na ten temat dyskutowano. Kością niezgody między częścią radnych, a wójtem okazał się pomysł remontu dachu przychodni. Radni są ostrożni, a wójt dążył do wpisania remontu do budżetu gminy. Kto wygrał, a kto przegrał w tej konfrontacji? A może bez względu na wynik kolejnej potyczki wewnątrz samorządu w Przewornie tracą mieszkańcy?
Więcej w najnowszym wydaniu „Słowa Regionu”.

Komentarze   

Administrator Permalink4 +11 Administrator
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Cytuję Słowo to propaganda:
Akurat w zaklinaniu rzeczywistości to jesteście na 1 miejscu w powiecie. Siejecie propogande jak Putin w Rosji a Wójtowie pakują wam kasę do kieszeni w zamian za super artykuły w gazecie i taka jest prawda - to w oczy kole co ? nie chcemy w powiecie pomiotów rosyjskiej propagandy. Nie chcemy Rosji w gazecie którą robicie bezczelnie od wielu lat. Słowo to propaganda od wielu lat sponsorowana przez zaprzyjaźnionych wójtów dobrze że Burmistrz Strzelina to wie i ma wylane na was.

Cytuję XD:
Cytuję Wieslaw:
Nie było tak na sesji jak jest napisane - byłem widziałem i słyszałem wszytko dość już pisania kłamstw gazety o Przewornie, Wójt nie wie nic o gminie na żadne pytanie nie potrafi odpowiedzieć a Gazeta wspiera go i na tym najbardziej tracą mieszkańcy na kłamaniu gazety. Dzisiaj kupiłem ostatni raz.

Po co takie bzdury nieprawdziwe pisać droga Pani. Każdy może sobie sesje obejrzeć na stronie gminy i porównać z tym co napisane. Zakilinanie rzeczywistości nic tu nie da. Więc po co te kłamstwa prawda w oczy kole?
2022-04-02 13:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Słowo to propaganda Permalink3 -10 Słowo to propaganda
Słowo = Ruska propaganda
Akurat w zaklinaniu rzeczywistości to jesteście na 1 miejscu w powiecie. Siejecie propogande jak Putin w Rosji a Wójtowie pakują wam kasę do kieszeni w zamian za super artykuły w gazecie i taka jest prawda - to w oczy kole co ? nie chcemy w powiecie pomiotów rosyjskiej propagandy. Nie chcemy Rosji w gazecie którą robicie bezczelnie od wielu lat. Słowo to propaganda od wielu lat sponsorowana przez zaprzyjaźnionych wójtów dobrze że Burmistrz Strzelina to wie i ma wylane na was.

Cytuję XD:
Cytuję Wieslaw:
Nie było tak na sesji jak jest napisane - byłem widziałem i słyszałem wszytko dość już pisania kłamstw gazety o Przewornie, Wójt nie wie nic o gminie na żadne pytanie nie potrafi odpowiedzieć a Gazeta wspiera go i na tym najbardziej tracą mieszkańcy na kłamaniu gazety. Dzisiaj kupiłem ostatni raz.

Po co takie bzdury nieprawdziwe pisać droga Pani. Każdy może sobie sesje obejrzeć na stronie gminy i porównać z tym co napisane. Zakilinanie rzeczywistości nic tu nie da. Więc po co te kłamstwa prawda w oczy kole?
2022-03-30 12:07 Cytować Zgłoś administratorowi
XD Permalink2 +7 XD
RE: Być może radni się zgodzą
Cytuję Wieslaw:

2022-03-30 11:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Wieslaw Permalink1 -4 Wieslaw
Gazeta
2022-03-30 10:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.