W ramach inwestycji planowany jest remont ul. 1 Maja – drogi dojazdowej do wiązowskiego rynku

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Wiązów burmistrz Jerzy Krochmalny w sprawozdaniu z działalności pomiędzy sesjami poinformował radnych, że 5 stycznia ogłoszono przetarg na remont dróg dojazdowych do wiązowskiego rynku, tj. ul. 1 Maja i ul. Sikorskiego wraz z łącznikiem. Termin składania wniosków upływa 22 stycznia.

– Podczas prac będziemy chcieli swoimi siłami wymienić wodociąg oraz przyłącza, a także przyjrzeć się w jakim stanie jest kanalizacja burzowa – mówił burmistrz Krochmalny.

Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w aktualnym 3 (1191) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Anonimowe
Znaleźli już tą firmę, która wyremontowane drogi?
1
Gravatar
Rynek
W końcu będzie remont nareszcielaugh
1

Przeczytaj także