Elżbieta Urbańska kandyduje na urząd burmistrza Wielunia

Mamy dla mieszkańców Wiązowa ciekawą informację, niezwiązaną bezpośrednio ze współczesnym Wiązowem, ale z osobą, która stąd pochodzi - tu mieszkała, chodziła do szkoły i przez jej pokolenie była powszechnie znana, a teraz zamierza ubiegać o się fotel burmistrza Wielunia, 22 tysięcznego miasta, dobrze znanego z historii.


Osobą tą jest Elżbieta Urbańska-Golec, obecnie dyrektor największej w powiecie wieluńskim szkoły średniej, która jest wysoko oceniana w rankingach takich placówek. W Wiązowie i okolicy mieszkają rodzina i najbliżsi Eli oraz znajomi, których miała wielu.
Kilka dni temu swoje plany ogłosiła na Facebooku. Oto jej wpis:

Szanowni Państwo!
Znacie mnie, lubię wyzwania. Moim potencjałem jest duża konsekwencja w realizacji planów. A gdy obok mnie są ludzie myślący podobnie – potencjał jest jeszcze większy.
To potencjał na ZMIANĘ. Chciałabym oficjalnie potwierdzić, że w najbliższych wyborach będę ubiegać się o urząd burmistrza Wielunia przy wsparciu fantastycznych działaczy społecznych, tworzących Komitet Wyborczy OBYWATELSKI WIELUŃ.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Janeczek
Bardzo dobra wiadomość a jeszcze lepszy kandydat Gratuluje!!!
-1
Gravatar
T.Filzman.
Gratuluję i trzymam kciuki z Gminą Wiązów !
-1
Gravatar
Wiązów
Takie osoby jak Ty robią wstyd gminie. Już za sam wygląd nie wybiorą tej Pani. Ty też pewnie masz wygląd głupiego i też pewnie z wiochy. Już sam Twój nick jakiś podejrzany. Ty pewnie od Tuska jesteś.
0
Gravatar
T.Filzman.
spajker to wstyd
Tak , tak . Od razu wyczuwam że to twój spajkerowy post bo wania od niego ruską onucą .
-1
Gravatar
spajker.
raz nazywasz mnie folskdojcem a raz ruskim. ty masz paranoje i schizofrenię. rusek czai sie za każdym rogiem. do tego masz ksywę filzman z hitlerjugend i sam odpowiadasz sobie na swoje wpisy jako leosia. tranwescyta pisowski.
-1
Gravatar
Leosia
Nie obrażaj onucy
0

Przeczytaj także