Niedawno zakończył się remont dachu na świetlicy wiejskiej w OśnieGmina Wiązów zakończyła inwestycję w Ośnie, która polegała na wymianie pokrycia dachowego na świetlicy wiejskiej. Koszt tej inwestycji to około 25 tys. zł. Umowa z firmą przeprowadzającą remont została podpisana 7 października. Niedługo potem przystąpiono do pracy.
Kolejna inwestycja, która wkrótce zostanie zakończona, dotyczy świetlicy wiejskiej w Jutrzynie. Chodzi o ocieplenie tego budynku oraz wymianę parapetów. W Urzędzie Miasta i Gminy Wiązów dowiedzieliśmy się, że w zależności od warunków atmosferycznych zadanie może zakończyć się jeszcze w tym tygodniu. Ostatecznym wykończeniem elewacji będzie naniesienie struktury. W najbliższej przyszłości planujemy przebudowę instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz zagospodarowanie terenu przy świetlicy.


Komentarze   

Tomcio Permalink2 +1 Tomcio
"Inwestycja"
Bez jaj. Malowanie ścian nazywają "inwestycją":).
2016-01-11 14:33 Cytować Zgłoś administratorowi
burmistrz Permalink1 +12 burmistrz
Z roboty na robotę
Ciekawe, czy zadania te wykonuje firma pani Naczelnik z Urzędu Miasta i Gminy Wiązów. Trzy oferty i kto jak nie ON.
2015-12-11 12:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.