Na odcinku drogi powiatowej Brzezica-Brzoza 3047D (gm. Borów) pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie znaleźli niemiłą niespodziankę.
Z pól uprawnych zostały pozbierane kamienie i wyrzucone do przydrożnego rowu. Są to potężne głazy, więc ktoś musiał użyć do tego ciężkiego sprzętu. - Musimy teraz zgłosić sprawę na policję w celu ustalenia sprawcy i doprowadzenia do tego, aby zostało to uprzątnięte. Kamienie nie tylko zwiększają zagrożenie, ale także utrudniają nam pracę - powiedział dyrektor PZD Zdzisław Ziąber.
Tekst ukazał się w nr 16 (1055) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink9 -1 spajker.
RE: Wyrzucił głazy do rowu
Cytuję swój:
Cytuję spajker.:
Cytuję swój:
Cytuję Gondeksiyx:
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści

no ... do rowu można dużo rzeczy wypierd...ć
wszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...

No i wszystkie śmiecie - do rowu....
Spajker - do roku (idąc tym tokiem rozumowania...)

do roku???? a za co? ja bym chętnie wziął te kamienie robiąc z nich ogródek skalny no ale to z dostawą do domu. inni też by tak chcieli. ludzie niszczą rowy melioracyjne a później po ulewie narzekają że ich zalewa i w wyborach władzę trzeba zmienić na taką, która spowoduje to że ich zalewać nie będzie a polska będzie czystym krajem.

Polska nigdy czystym krajem nie będzie ... zawsze się jakis taki śmieć znajdzie jak spajker...
czyli taki co to mu sie w życiu nie powiodło, żadna kobieta go nie chciała albo kolega odrzucił jego amory...
Wydaje mu się że się zna na wszystkim i pluje jadem anonimowo lecząc swoje kompleksy bo w życiu odezwanie się do innej osoby jest dla niego traumą..
Do recyklingu ???

dzięki za miłe słowa aczkolwiek są one nieprawdziwe. w życiu zdobyłem stopień doktora, kobiety miałem takie że w twoim telewizorze lepszych nie znajdziesz pieniędzy mam więcej niż cała twoja wioska a że w życiu osiągnąłem już wiele to moimi komentami bawię sie prowokując miernoty u władzy do myślenia. no ale co może miernota? zamiast myśleć to przypisuje mi swoje cechy. nauka psychologii przypisywanie swoich cech innym osobom nazywa przeniesieniem.
2021-05-21 18:46 Cytować Zgłoś administratorowi
swój Permalink8 +1 swój
Cytuję spajker.:
Cytuję swój:
Cytuję Gondeksiyx:

wszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...

do roku???? a za co? ja bym chętnie wziął te kamienie robiąc z nich ogródek skalny no ale to z dostawą do domu. inni też by tak chcieli. ludzie niszczą rowy melioracyjne a później po ulewie narzekają że ich zalewa i w wyborach władzę trzeba zmienić na taką, która spowoduje to że ich zalewać nie będzie a polska będzie czystym krajem.

Polska nigdy czystym krajem nie będzie ... zawsze się jakis taki śmieć znajdzie jak spajker...
czyli taki co to mu sie w życiu nie powiodło, żadna kobieta go nie chciała albo kolega odrzucił jego amory...
Wydaje mu się że się zna na wszystkim i pluje jadem anonimowo lecząc swoje kompleksy bo w życiu odezwanie się do innej osoby jest dla niego traumą..
Do recyklingu ???
2021-05-21 11:36 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink7 -1 spajker.
Cytuję swój:
Cytuję Gondeksiyx:

2021-05-21 09:11 Cytować Zgłoś administratorowi
swój Permalink6 -1 swój
Cytuję Gondeksiyx:

2021-05-21 08:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Gondeksiyx Permalink5 0 Gondeksiyx
2021-05-21 01:36 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink4 0 cześ
Cytuję Strzelinianin:
A kiedy odpowiednie służby zauważą całe sterty śmieci wywożone na obrzeża Strzelina jak np. na drogę za działkami w kierunku Górca? Niektóre to nawet nietrudno ustalić przez kogo zostały wywiezione... Tylko trochę chęci i pracy. Jeśli chcemy być ekologicznym miastem to może zacznijmy od karania śmieciarzy, to będzie korzyść dla wszystkich.

kiedy??? jak tereny kupi tj. dostanie ten co trzeba + zlecenie na budowe familoków dla meneli.
tereny inne aniżeli te zarezerwowane dla oligarchy nie są przedmiotem zainteresowania władzy.
2021-05-19 18:31 Cytować Zgłoś administratorowi
dst Permalink3 +2 dst
Kołchoz!
A zaoranych rowów nie widzą? Między Brzozą a Brzezicą i dalej do drogi wojewódzkiej rowy zaorane. Dlaczego nie jest naliczana kara za zajęcie pasa drogowego? Panie Ziąber, co w tym temacie ma Pan do powiedzenia?
2021-05-19 08:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Strzelinianin Permalink2 +1 Strzelinianin
A kiedy odpowiednie służby zauważą całe sterty śmieci wywożone na obrzeża Strzelina jak np. na drogę za działkami w kierunku Górca? Niektóre to nawet nietrudno ustalić przez kogo zostały wywiezione... Tylko trochę chęci i pracy. Jeśli chcemy być ekologicznym miastem to może zacznijmy od karania śmieciarzy, to będzie korzyść dla wszystkich.
2021-05-18 17:31 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +3 spajker.
prymitywa zza buga informuję iż z takich głazów robi sie ogródek skalny i wystarczy poinformować dowolną osobe z ładnym ogródkiem a ta przyjmie te głazy z wdzięcznością. no ale kamienny mózg to i takie działania.
2021-05-18 15:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.