Pracownicy PZD natrafili w rowie na taką przykrą niespodziankę
Na odcinku drogi powiatowej Brzezica-Brzoza 3047D (gm. Borów) pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie znaleźli niemiłą niespodziankę.
Z pól uprawnych zostały pozbierane kamienie i wyrzucone do przydrożnego rowu. Są to potężne głazy, więc ktoś musiał użyć do tego ciężkiego sprzętu. - Musimy teraz zgłosić sprawę na policję w celu ustalenia sprawcy i doprowadzenia do tego, aby zostało to uprzątnięte. Kamienie nie tylko zwiększają zagrożenie, ale także utrudniają nam pracę - powiedział dyrektor PZD Zdzisław Ziąber.
Tekst ukazał się w nr 16 (1055) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Wyrzucił głazy do rowu
swój powiedziała :
spajker. powiedziała :
swój powiedziała :
Gondeksiyx powiedziała :
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści
no ... do rowu można dużo rzeczy wypierd...ćwszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...No i wszystkie śmiecie - do rowu....Spajker - do roku (idąc tym tokiem rozumowania...)
do roku???? a za co? ja bym chętnie wziął te kamienie robiąc z nich ogródek skalny no ale to z dostawą do domu. inni też by tak chcieli. ludzie niszczą rowy melioracyjne a później po ulewie narzekają że ich zalewa i w wyborach władzę trzeba zmienić na taką, która spowoduje to że ich zalewać nie będzie a polska będzie czystym krajem.
Polska nigdy czystym krajem nie będzie ... zawsze się jakis taki śmieć znajdzie jak spajker...czyli taki co to mu sie w życiu nie powiodło, żadna kobieta go nie chciała albo kolega odrzucił jego amory... Wydaje mu się że się zna na wszystkim i pluje jadem anonimowo lecząc swoje kompleksy bo w życiu odezwanie się do innej osoby jest dla niego traumą..Do recyklingu ???
dzięki za miłe słowa aczkolwiek są one nieprawdziwe. w życiu zdobyłem stopień doktora, kobiety miałem takie że w twoim telewizorze lepszych nie znajdziesz pieniędzy mam więcej niż cała twoja wioska a że w życiu osiągnąłem już wiele to moimi komentami bawię sie prowokując miernoty u władzy do myślenia. no ale co może miernota? zamiast myśleć to przypisuje mi swoje cechy. nauka psychologii przypisywanie swoich cech innym osobom nazywa przeniesieniem.

0
Gravatar
swój
RE: Wyrzucił głazy do rowu
spajker. powiedziała :
swój powiedziała :
Gondeksiyx powiedziała :
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści
no ... do rowu można dużo rzeczy wypierd...ćwszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...No i wszystkie śmiecie - do rowu....Spajker - do roku (idąc tym tokiem rozumowania...)
do roku???? a za co? ja bym chętnie wziął te kamienie robiąc z nich ogródek skalny no ale to z dostawą do domu. inni też by tak chcieli. ludzie niszczą rowy melioracyjne a później po ulewie narzekają że ich zalewa i w wyborach władzę trzeba zmienić na taką, która spowoduje to że ich zalewać nie będzie a polska będzie czystym krajem.
Polska nigdy czystym krajem nie będzie ... zawsze się jakis taki śmieć znajdzie jak spajker...czyli taki co to mu sie w życiu nie powiodło, żadna kobieta go nie chciała albo kolega odrzucił jego amory... Wydaje mu się że się zna na wszystkim i pluje jadem anonimowo lecząc swoje kompleksy bo w życiu odezwanie się do innej osoby jest dla niego traumą..Do recyklingu ???

0
Gravatar
spajker.
RE: Wyrzucił głazy do rowu
swój powiedziała :
Gondeksiyx powiedziała :
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści
no ... do rowu można dużo rzeczy wypierd...ćwszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...No i wszystkie śmiecie - do rowu....Spajker - do roku (idąc tym tokiem rozumowania...)
do roku???? a za co? ja bym chętnie wziął te kamienie robiąc z nich ogródek skalny no ale to z dostawą do domu. inni też by tak chcieli. ludzie niszczą rowy melioracyjne a później po ulewie narzekają że ich zalewa i w wyborach władzę trzeba zmienić na taką, która spowoduje to że ich zalewać nie będzie a polska będzie czystym krajem.

0
Gravatar
swój
RE: Wyrzucił głazy do rowu
Gondeksiyx powiedziała :
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści
no ... do rowu można dużo rzeczy wypierd...ćwszystko co zbędne, zniszczone, niepotrzebne i ciężko trafić do którego kosza powinno się wrzucić, a jest obawa że zrobi się to niepoprawnie - co wiąże się wszakże z karą - najlepiej do rowu...No i wszystkie śmiecie - do rowu....Spajker - do roku (idąc tym tokiem rozumowania...)

0
Gravatar
Gondeksiyx
RE: Wyrzucił głazy do rowu
Jak można takie rzeczy wyrzucać do rowu się mi w głowie nie mieści
0
Gravatar
cześ
RE: Wyrzucił głazy do rowu
Strzelinianin powiedziała :
A kiedy odpowiednie służby zauważą całe sterty śmieci wywożone na obrzeża Strzelina jak np. na drogę za działkami w kierunku Górca? Niektóre to nawet nietrudno ustalić przez kogo zostały wywiezione... Tylko trochę chęci i pracy. Jeśli chcemy być ekologicznym miastem to może zacznijmy od karania śmieciarzy, to będzie korzyść dla wszystkich.
kiedy??? jak tereny kupi tj. dostanie ten co trzeba + zlecenie na budowe familoków dla meneli.tereny inne aniżeli te zarezerwowane dla oligarchy nie są przedmiotem zainteresowania władzy.

0
Gravatar
dst
Kołchoz!
A zaoranych rowów nie widzą? Między Brzozą a Brzezicą i dalej do drogi wojewódzkiej rowy zaorane. Dlaczego nie jest naliczana kara za zajęcie pasa drogowego? Panie Ziąber, co w tym temacie ma Pan do powiedzenia?
0
Gravatar
Strzelinianin
RE: Wyrzucił głazy do rowu
A kiedy odpowiednie służby zauważą całe sterty śmieci wywożone na obrzeża Strzelina jak np. na drogę za działkami w kierunku Górca? Niektóre to nawet nietrudno ustalić przez kogo zostały wywiezione... Tylko trochę chęci i pracy. Jeśli chcemy być ekologicznym miastem to może zacznijmy od karania śmieciarzy, to będzie korzyść dla wszystkich.
0
Gravatar
spajker.
RE: Wyrzucił głazy do rowu
prymitywa zza buga informuję iż z takich głazów robi sie ogródek skalny i wystarczy poinformować dowolną osobe z ładnym ogródkiem a ta przyjmie te głazy z wdzięcznością. no ale kamienny mózg to i takie działania.
0

Przeczytaj także