Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kondratowice radna Teresa Białkowska zwróciła uwagę, że na tablicach ogłoszeń ciągle widnieją plakaty wyborcze pozostałe po jesiennych wyborach.
- Nie pamiętam nazwiska, ale był to komitet wyborczy PiS. Proszę zwrócić się do tego komitetu, aby jednak to posprzątał - zaznaczyła. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie prawo nakazujące komitetom usunięcie swoich plakatów do 30 dni od wyborów, a te odbyły się w październiku zeszłego roku.
Wójt odparł, że zwrócił się pisemnie do komitetów wyborczych, aby posprzątały plakaty. - Zrobię to jeszcze raz. Jeżeli w ciągu 7 dni o daty otrzymania pisma te komitety nie usuną materiałów, skieruję sprawę do sądu - powiedział Gracz.
Za usunięcie plakatów odpowiedzialni są pełnomocnicy komitetów. W razie niedopełnienia tego obowiązku taki pełnomocnik może zostać ukarany grzywną nawet do 500 zł.

Komentarze   

kdp Permalink2 +7 kdp
RE: Plakaty wiszą, a sprzątnąć nie ma komu
Alex zdejmuj te swoje plakaty :D Do roboty !
2020-03-10 13:26 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Plakaty wiszą, a sprzątnąć nie ma komu
podobno oczy są zwierciadłem duszy. z oczu człowieka podobno da sie odczystać autyzm, da się odczytać uzależnienie od narkotyków alkoholu kłamsta itp.
pan poseł jędrysek - główny geolog kraju mówił niedawno o zdradzie narodowej tysiąclecia polegającej na tym że jakiś tam pomarszczony tusk sprzedał zagranicznym koncernom za bezcen koncesje na wydobywanie gazu głupkowego w polsce. zdaniem pana profesora polska ma gazu głukowego więcej niż kuwejt ropy i więcej niż putin czołgów a rząd konkurencyjnej partii sprzdał te zasoby obcym mocarstwom i powienien stanąć przed trybynałem stanu.
czytam na necie że pan profesor jędrysek utrzymuje że na podlasiu polska ma poteżne złoża złota i tytanu, które powodują iż przestaje być opłacalna eksloatacja marsa. wszystko jest na miejscu. w lipcu 1980 roku w karlinie na pomorzu z ziemii trysnęła ropa. dla solidarności był to dowód na to że polska jest drugim kuwejtem a tylko kaganiec sowiecki kazał trzymać to w tajemnicy aby upodlić naród polski. przepotężne złoża ropy nie mogły już wytrzymać tych sowieckich kłamstw i ropa trysnęła. złośliwi mówią że 2/3 zasobów tej ropy się wypaliło zanim strażacy zdołali ugasić pożar. no ale dobrze że potężne złoża gazu głupkowego potężne złoża złota i tytanu przerobią podlaskie w kuwejt. pan profesor na zdjęciu jest jakiś wczorajszy i pewnie w nocy mądre książki czytał.
2020-03-09 11:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.