Dziś, 9 lutego, od godz. 10.00 trwa ogólnopolski protest rolników sprzeciwiających się polityce Komisji Europejskiej, dotyczącej zielonego ładu i importu produktów rolnych z Ukrainy. W związku z tym zamieściliśmy na naszej stronie internetowej sondę. W ankiecie, w której pytanie brzmi "Czy popierasz protest rolników?" do wyboru są trzy opcje: "tak", "nie" i "nie mam zadnia".

Ankieta znajduje się pod tym tekstem oraz na stronie głównej, pod kategorią artykułów „sport”. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii poprzez głosowanie w sondzie.

Czy popierasz protest rolników?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Icon loading polling
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Teresa
Protest rolnikow
Popieram protest. Zielony ład jest początkiem zagłady Polski
0
Gravatar
Tyfus
Spajker. powiedziała :
To wygląda jak zlot właścicieli Lamborghini Renault Caterpillara komatsu Mercedesa i Ferrari. To dużo pali i nic dziwnego że rolnicy domagają się tańszego paliwa dla rolnictwa.
ty nie bądź taki mądry bo ci z tyłu zostanie. A co mają końmi pole uprawiać?

0
Gravatar
Spajker.
No to trzeba rolników opodatkować i z ich pieniędzy kupić rolls roycy mieszkańcom miast. Czy mieszkańcy miast mają do pracy konno dojeżdżac?
-4
Gravatar
T.Filzman.
Paszoł do Monachium z takimi komentarzami niemiecki parobku .
0
Gravatar
spajker.
no ale ja właśnie piszę z pięknego i mądrego monachium. ja niosę kaganiec cywilizacji dla spolonizowanych zabugoli co to rolki papieru toaletowego obsłużyć nie potrafią tak jak ty tawariszcza fiłcman. te zabugole zawarrość muzeum i biblioteki za opałe zużyli no ale dostali lapki za damo z moich podatków to swój tępy łeb podnoszą.
-3
Gravatar
T.Filzman .
Wolę ja być za Buga niż folksdojczem , abyś lepiej zrozumiał bośty zgermanizowany --- volksdeutsch . Kaganiec to ty może nosisz , ale na tej brodatej mordzie .
3
Gravatar
spajker.
no ale ja jestem echt deutschem a nie volks deutschem i nie mam brody. ty nie możesz być volks deutschem bo jesteś rasą podludzi.
-5
Gravatar
Sylwia
Rolnicy
Zawsze będę za rolnikami. I niech naród się w końcu obudzi,bo nasza Polska zostanie sprzedana niedługo Niemcom i będziemy pod niemieckim tyranem. Nie o taką Polskę walczyło nasi pradziadkowie i dziadkowie
-2
Gravatar
spajker.
to prawda. rozsprzedają polskę. elsport w prl to było 5 miliardów usd a teraz 50 miliardów usd. eksport to głównie produkty rolne jak w nigerii. polski rolnik tyranizuje polską ziemie niemieckimi maszynami claas. w polsce był już nawet premier miller a niemiec był nawet papieżem.
1
Gravatar
Leszek
Rolnicy całą Polskę zablokowali a w Telewizjach wszystkich na ten temat cisza. Żenada.
3

Przeczytaj także