Milionów ludzi nie może się dostać na Facebooka i Instagrama ani skomunikować przez Messengera i WhatsApp. Portale i komunikatory nie działają już od około 17:30 polskiego czasu. Awaria ma rozmiar ogólnoświatowy. Nie wiadomo kiedy zostanie to naprawione.
Przedstawiciele Facebooka informują na Twitterze jedynie, że „znają problem i pracują nad tym”. Dziennikarz CNBC Kevin Coolier, specjalizujący się w nowych technologiach, donosi, że pracownicy Facebooka, Instagrama i WhatsApp nie mogą nawet dostać się do sowich biur, bo korzystają z Internetu rzeczy przy weryfikacji tożsamości i użytkowników sprzętów i pomieszczeń.
 - Jesteśmy świadomi, że niektórzy ludzie mają problem z dostępem do naszych aplikacji i produktów. Pracujemy nad tym, żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy, przepraszamy za niedogodności – napisał na Twitterze przedstawiciel Facebooka.

Komentarze   

Qou Permalink1 +1 Qou
RE: Nie działa Facebook, Instagram, WhatsApp i Messendżer...
:sigh: a co to jest Facebook?
2021-10-05 19:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.