Od przyszłego tygodnia mieszkańcy gminy Kondratowice będą wybierać nowych włodarzy w poszczególnych sołectwachWójt Kondratowic Wojciech Bochnak uczestniczył niedawno w spotkaniu z przedstawicielami strzelińskiego oddziału TAURON Polska Energia.

Gmina czeka teraz na ostateczną ofertę związaną z wymianą opraw oświetleniowych na terenach wszystkich sołectw. Takich punktów w gminie jest 423. Nowe lampy mają być energooszczędne. Obecnie nie wszystkie punkty świetlne w gminie działają. Nowe lampy mają pojawić się jeszcze w tym roku. Inwestycja oświetleniowa sfinansowana będzie z oszczędności jakie uzyska gmina na mniejszych opłatach za energię elektryczną.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
polityczny gracz
RE: Ulice gminy rozbłysną energooszczędnym światłem
olek powiedziała :
TAK OSZCZĘDNOŚĆI NIECH ZACZNIE WÓJT OD SWOJEJ PENSJI I ZMIEJSZY O POŁOWE Z POŁOWY I KLANY RODZINNE USUNIE Z URZĘDU
Olek dobrze, że ktoś w końcu zaczął o tym mówić, ale trzeba więcej, w prasie o tym napisz i wyjdź z cienia, nie baw się w grę półsłówek i sianie plotek a jeśli brak ci odwagi i tych przysłowiowych ja... to lepiej sklepem spożywczym się zajmij bo przestajesz być wiarygodny

0
Gravatar
bolo
RE: Ulice gminy rozbłysną energooszczędnym światłem
x powiedziała :
Czy wójt sprzedał lokal na byłym posterunku w Kondratowicach dla swojej teściowej?
A sprzedał? Bez przetargu? Zapodać do Prokuratora...

0
Gravatar
x
RE: Ulice gminy rozbłysną energooszczędnym światłem
Czy wójt sprzedał lokal na byłym posterunku w Kondratowicach dla swojej teściowej?
0
Gravatar
olek
oszczędnosci
TAK OSZCZĘDNOŚĆI NIECH ZACZNIE WÓJT OD SWOJEJ PENSJI I ZMIEJSZY O POŁOWE Z POŁOWY I KLANY RODZINNE USUNIE Z URZĘDU
0
Gravatar
Wacław
RE: Ulice gminy rozbłysną energooszczędnym światłem
O wymianie tych lamp słyszę już prawie 10 lat,zawsze najwięcej się mówi przed wyborami póżniej temat umiera śmiercią naturalną oczywiście.
0

Przeczytaj także