Sekratrz Tomasz Gracz mówił o inwestycjach w BiałobrzeziuTrwa remont schodów przy świetlicy wiejskiej w Białobrzeziu w gminie Kondratowice. - Dostaliśmy dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na remont schodów zewnętrznych świetlicy w Białobrzeziu. Są one w złym stanie, dlatego koniecznie trzeba było zająć się tą sprawą. Wpłynął też wniosek mieszkańców tego budynku, są to dwie rodziny mieszkające na drugim piętrze tego samego budynku, o partycypację w kosztach częściowej naprawy dachu - powiedział sekretarz gminy Kondratowice Tomasz Gracz. Dodał również, że całkowity koszt inwestycji opiewa na 11 tys. zł. To nie koniec inwestycji w Białobrzeziu. Sekretarz powiedział nam, że gmina Kondratowice chce we wrześniu zacząć remont drogi osiedlowej wraz z odwodnieniem.

Komentarze   

ja Permalink6 +7 ja
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
Cytuję ot cała prawda:
Dajcie spokój sekretarzowi, jest 100 razy bardziej kompetentny od wójta.

kompetentny owszem !!! ale dla własnych interesów i swoich pociotków a tak naprawdę to jest fałszywy, mówi jedno a za plecami robi drugie , nie dajcie się omamić !!!
2015-09-15 16:08 Cytować Zgłoś administratorowi
gość Permalink5 +6 gość
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
Cytuję ot cała prawda:
Dajcie spokój sekretarzowi, jest 100 razy bardziej kompetentny od wójta.

Władza przyciąga najgorszych ludzi i psuje najlepszych.
2015-08-29 17:04 Cytować Zgłoś administratorowi
ot cała prawda Permalink4 +1 ot cała prawda
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
Dajcie spokój sekretarzowi, jest 100 razy bardziej kompetentny od wójta.
2015-08-28 12:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Ciekawa Permalink3 +8 Ciekawa
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
Mam pytanie do naszego pana wójta - czy to prawda, że kanalizacja gminy jest kładziona na zaledwie około 40cm głębokości? Jeśli to prawda, to chciałabym jeszcze wiedzieć:
1. czy te około 40cm to głębokość budowy kanalizacji na obszarze całej gminy czy tylko w "WYBRANYCH" miejscowościach,
2. kto ponosi odpowiedzialność za tak wielkie zaniedbanie,
3. dlaczego przy określaniu parametrów budowy kanalizacji nie została uwzględniona strefa przymarzania ziemi,
4. co będą mieli zrobić mieszkańcy, jeśli w zimowym chłodzie ta wspaniała kanalizacja zwyczajnie zamarznie
2015-08-28 01:40 Cytować Zgłoś administratorowi
POzdrawiamurzędników Permalink2 +13 POzdrawiamurzędników
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
CZYTAM TO W TEN SPOSÓB - urządnicy gminy Kondratowice nie potrafią nawet udawać, że są zapracowini. Jest to sztuczne tworzenie broblemu tam gdzie go nie ma! Taki banał - schody do świetlicy - jeśli są w złym stanie i tak koniecznie trzeba zająć się tą pilną sprawą to proponuję przy budynku starej swietlicy postawić kolejny świetlicowy, piękny barak, spełniający wszelkie standardy i w ten sposób rozwiązany zostanie kłopotliwy problem remontu schodów świetlicowych w Białobrzeziu i pojawi się jednocześnie kolejna możliwość zamieszczenia wzmianki w lokalnych mediach o efektywności i rozmachu władz gminy w dbałości o mienie publiczne. A pan sekretarz to niech się lepiej drogom gminnym i powiatowym u nas przyjrzy, bo przecież w poprzedniej kadencji samorządu był jednocześnie sekretarzem gminy i członiem zarządu powiatu i ciekawe, jakie działania poczynił aby stan tych naszych dróg się poprawił?????
2015-08-28 01:31 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 +10 spajker
RE: Co dzieje się w Białobrzeziu?
"Trwa remont schodów przy świetlicy wiejskiej w Białobrzeziu w gminie Kondratowice. - Dostaliśmy dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na remont schodów zewnętrznych świetlicy w Białobrzeziu. Są one w złym stanie, dlatego koniecznie trzeba było zająć się tą sprawą. "
deska klozetowa u spajkera od lat woła o remont. prosze to zgłosić w programie dofinansowania desek kloetowych. koszt nowej deski to 100 złotych bez dofinanowania. koszt kloeztu z dofinanowaniem to 1 miesiąc płac urzędu czyli 500 tys złotych, do tego koszt pracy komisji europejskiej za 5 milionów złotych a na koniec ja spajker dostanę dopłatę 30 % do deski jeżeli przedłożę 4 tony dokumnntóew, druk których to koszt 250 złotych. urzędnicy pokazują zadzarzenia jako sukcesy ale te zdarzenia to jest totalna porażka zwykły bolekk za 1 tys złotych zrobi mega dobre schody do świetlicy i nie jest dotego potrzebna uchwała jakiegoś tfuuu demokratycznego gremium , które kosztuje 500 tys na miesiąc.
2015-08-27 13:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.