Dziś, 9 maja, przed godz.18 w opuszczonym dawnym magazynie byłej gorzelni przy ul. Parkowej w Przewornie, spadła z wysokości około 3 metrów 13-letnia dziewczynka. Zawalił się pod dzieckiem drewniany strop, który był spróchniały.
Obecna na miejscu młodzież zawiadomiła służby. OSP Przeworno przyjechało jako pierwsze. Dziecko było przytomne, rozmawiało po zdarzeniu. Istniało podejrzenie uszkodzenia kręgosłupa. Wezwano natychmiast zespół ratownictwa medycznego, a następnie helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przetransportował poszkodowaną do szpitala we Wrocławiu.
Przestrzegamy przed wchodzeniem do opuszczonych budynków. W większości są w bardzo złym stanie technicznym i grożą zawaleniem.{jcomments off}





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
OKI powiedziała :
Rudery takie winny być ogrodzone i zabezpieczone i tabliczki, że grozi zawaleniem wisieć powinny. Kto jest właścicielem to jego obowiązki są i policja mam nadzieję go ukarze za to zaniedbanie szybko.
ciekawa życia młodzież i tak przejdzie przez ogrodzenie a to że rudera grozi zawaleniem to widać i bez tabliczki. złomiarze tez zabiorą stal ze stropu na którym stoją. tabliczka nic nie zmieni. wstaw w sklepie jubilerskim tabliczkę z napisem zakaz kradzieży to jeszcze wyrok karny za rasizm i za zniewage jakichś tam praw obywatelskich dostaniesz.wstaw tabliczkę na basenie że wejście do basenu grozi utonięciem i przed każdym czajnikiem postaw tabliczkę że grozi poparzeniem. zakazany owoc smakuje najlepiej. tabliczka o treści - zakaz- tylko wzmaga apetyt.

0
Gravatar
OKI
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Rudery takie winny być ogrodzone i zabezpieczone i tabliczki, że grozi zawaleniem wisieć powinny. Kto jest właścicielem to jego obowiązki są i policja mam nadzieję go ukarze za to zaniedbanie szybko.
0
Gravatar
Violetta
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Gdyby ta dziewczynka przewidziala co ja spotka, to na pewno, by tam nie poszla. Nikt nie przewidzi co, gdzie i kiedy? Wracaj serduszko do zdrowka❤️
0
Gravatar
Violetta
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Gdyby ta dziewczynka przewidziala, ze cos tak okropnego ja spotka, to na pewno, by tam nie poszla. Wracaj szybciutko sloneczko do zdrowka. ❤️
0
Gravatar
spajker.
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
cześ powiedziała :
Ile ja się za małego po takich ruderach nałaziłem, aż dziwne że się nawet nie połamałem nigdy lol
a ilu na esach z balkonu czy z seksu skakało albo ilu ludzi na esy w ogóle zeszło. dzisiaj bez helikoptera sprzętu alpinistycznego i bez asekuracji ludzie nie chcą dać rady. dzisiaj wyczynem alpinistycznym i kaskaderskim jest to co normalka było wczoraj.cos sie zapadło i źle upadłeś? pech. trzeba będzie w domu 3 dni odleżeć. tak było.no ale dzisiaj to helikopter kamery reporterzy tomograf komputerowy 3 wozy strażackie 4 wozy policyjne i horror.

0
Gravatar
cześ
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Ile ja się za małego po takich ruderach nałaziłem, aż dziwne że się nawet nie połamałem nigdy lol
0
Gravatar
Murzynator
Jebnij się w czoło
Ryszard powiedziała :
Selekcja naturalna
Szkoda, że selekcja naturalna nie powstrzymała twojego wuja przed wsadzeniem ci fiuta do mordy w wieku 10 lat.

0
Gravatar
xyz
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Ryszard powiedziała :
Selekcja naturalna
osoby mlode są ciekawe takich miejsc i mysle,ze pisanie takich rzeczy jest chamskie i obrazliwe w stostunku do dziewczynki i jej rodziny ;)

0
Gravatar
spajker.
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Ryszard powiedziała :
Selekcja naturalna
Młoda osoba ma w sobie ciekawość i odwagę. Stara osoba siedzi w kapciach przed telewizorem i wszystko wie lepiej bez ryzyka. Szkoda że naturalna selekcja oszczędza ludzi tchórzliwych i zachowawczych.

0
Gravatar
spajker.
RE: Zawalił się strop, dziecko spadło z wysokości 3 metrów
Cała ul Sienkiewicza Matejki Piłsudskiego Chrobrego to stuletnie rudery z drewnianymi stropami. Ściany nośne cienkie sklejane zmurszała zaprawa. Zapytasz kolesia po ile ta rudera to on powie że po 10 tysia za metr. Taka stara rudera nawet się do remontu nie nadaje no ale miłośnicy staroci się oburzają.
0

Przeczytaj też