Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Gminna Spółdzielnia w Wiązowie sprzedała tamtejszą stację paliw, znajdująca się przy ul. 1 Maja w Wiązowie (przy wylocie na Brzeg). Nieruchomość nabył wiązowski przedsiębiorca Maciej Grzęda. - Chcę, aby w tym miejscu nadal była stacja paliw, ale bardziej dostosowana do współczesnych potrzeb i zachęcająca swym wyglądem do tego, by kierowcy z niej korzystali – mówi nowy właściciel.
Obiekt od wielu lat nie był modernizowany, przez co swym wyglądem mocno odbiegał od standardów stacji jakie współcześnie są stawiane. Dlatego pan Maciej, po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z kupnem nieruchomości, natychmiast przystąpił do prac, mających na celu wyremontowanie obiektu.
- Planuję zwiększyć ilość dystrybutorów i dodać jeden do szybkiego tankowania samochodów ciężarowych. Pozbyłem się starej nawierzchni z trylinki, a w to miejsce będą asfaltowe pasy dojazdowy i wyjazdowy. Obok dystrybutorów wylana będzie nowa betonowa płyta – mówi o swoich planach właściciel. - Wybudowana będzie też nowa wysepka, a całość będzie zadaszona nową oświetloną wiatą z nazwą stacji.
Obok przy drodze stanie świetlny panel informacyjny z cenami paliw i logiem.
Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

Czesio Permalink3 -1 Czesio
Śmiech
Szkoda że wszyscy się cieszą z nowej stacji, a pan właściciel naprawia to co ma ochotę bo w tym czasie przy pięknym rynku sterczy jego nieruchomość w stanie opłakanym, zawalająca się, zarośnięta krzakami i na to nie ma kasy żeby uprzątnąć. Szkoda że gmina też się tym nie interesuje, jak będzie tragedia bo się zawali i kogoś przygniecie to się obudzą służby.
2020-08-25 00:07 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink2 -1 TruckdriverDST
RE: Stacja paliw zmienia oblicze
Ciekawe czy beda hod dogi i sosy o tysiacu smakach. Hmmm.
2020-04-25 09:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Jacor Permalink1 0 Jacor
Jacor
A to nie miał chrapki michulka???
2020-04-23 11:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.