Co internauci zarzucają szkole w Borku Strzelińskim?
Przed jakim dylematem zostali postawieni uczniowie szkoły w Borku Strzelińskim? Pomysłodawcy „konkursu maseczkowgo” przekonują, że chodziło im o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli. Z drugiej strony uczeń miałby „donosić”, że ktoś poza klasą porusza się bez maseczki. Jak szkoła zamierza wyjść z tej niekomfortowej sytuacji i co na to antyszczepionkowcy?
O problemie piszemy w jutrzejszym wydaniu Słowa, w artykule i wywiadzie z dyrektor szkoły.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
....
RE: Internet huczy i jest problem...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowan e umysły...Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.Ale nie jesteś.Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krewNo i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!! Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.Bosz... ty jesteś YDIOT...Takie to tylko w Konfidentoracji ....Jak można porównywać holokaust z covidem???Poszukaj podobienstw w swojej Konfidentoracji do Berlina 1933, tu się można obawiać Auschwitz....Skąd się takie debyle biorą Jak ty????Ja to mówiłem niemal 2lata temu....a Ty dalej czekaj jeszcze 2tygodnie...Założę się że masz niskie IQ Skoro nie ogarniasz puenty
0
Gravatar
Beka
RE: Internet huczy i jest problem...
.... powiedziała :
Bryli powiedziała :
Antyidiota powiedziała :
Gras powiedziała :
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.Ale nie jesteś.Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew
No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!! Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...
Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.
Bosz... ty jesteś YDIOT...Takie to tylko w Konfidentoracji ....Jak można porównywać holokaust z covidem???Poszukaj podobienstw w swojej Konfidentoracji do Berlina 1933, tu się można obawiać Auschwitz....Skąd się takie debyle biorą Jak ty????

0
Gravatar
....
RE: Internet huczy i jest problem...
Bryli powiedziała :
Antyidiota powiedziała :
Gras powiedziała :
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.Ale nie jesteś.Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew
No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!! Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...
Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.

0
Gravatar
Bryli
RE: Internet huczy i jest problem...
Antyidiota powiedziała :
Gras powiedziała :
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.Ale nie jesteś.Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew
No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!! Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...

0
Gravatar
Antyidiota
RE: Internet huczy i jest problem...
Gras powiedziała :
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.Ale nie jesteś.Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew

0
Gravatar
Gras
RE: Internet huczy i jest problem...
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości " rozpowszechnian ych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowan e umysły...
0
Gravatar
Antyidiota
Masakra
Nie ma jak to obrażać połowę narodu od antyszczepionko wców.... bo pseudo dziennikarze tak w TV wyszkolili całą resztę pseudo dziennikarzy.A Niedzielski jak udziela wywiadu to bez kagańcu...pozaraża wszystkich i poumierają..A barany siedzą i beczą..My tu gadu gadu a trzecia wojna za pasem.
0
Gravatar
spajker.
RE: Internet huczy i jest problem...
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
[quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"]To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .
Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne
groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.
Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .
miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.[/quote .Tą wypowiedzią dałeś świadectwo braku szacunku i kultury dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu -nasz filozofie, geniuszu i Nostradamusie .
ja piszę o małej pipidówie a ty piszesz o mnie. piszesz negatywnie i zarzucasz mi brak szacunku wypowiadasz się za wszystkich mieszkańców okolic, o których ja nie piszę. lekcje logiki propagandy i uczciwości pobierałeś w borowie. nauczyciele- herrenvolk.

0
Gravatar
Piotr BORÓW
ŚWIADECTWO
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
[quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"]To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .
Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne
groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.
Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .
miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.[/quote .Tą wypowiedzią dałeś świadectwo braku szacunku i kultury dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu -nasz filozofie, geniuszu i Nostradamusie .

0
Gravatar
spajker.
RE: Internet huczy i jest problem...
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
spajker. powiedziała :
Piotr BORÓW powiedziała :
To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .
"odwagi cywilnej brak - nauczyciel tej szkoły" hm.... taki akt odwagi cywilnej piotra z borowa jawiącego się z otwartą przyłbicą.
osoby małe i miejscowości małe to i litery są małe. lekcja logiki dla dzieci małych i dla przerośniętych dzieciaków.Zdziwiony byłem Spajker że jeszcze cię tu niema .Dałbyś przykład młodzieży że imiona i nazwy miejscowości piszemy z dużej litery .Co do naszej wcześniejszej konwersacji dalej u ciebie odwagi brak .A ja tak chciałbym na Ciebie zagłosować .POZDRO .
Jednak jesteś bezczelnym DURNIEM bez odbioru .
będzie odbiór. w środę pszok po ciebie przyjeżdża.
Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne
groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.
Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .
miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.

0

Przeczytaj także