Przed jakim dylematem zostali postawieni uczniowie szkoły w Borku Strzelińskim? Pomysłodawcy „konkursu maseczkowgo” przekonują, że chodziło im o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli. Z drugiej strony uczeń miałby „donosić”, że ktoś poza klasą porusza się bez maseczki. Jak szkoła zamierza wyjść z tej niekomfortowej sytuacji i co na to antyszczepionkowcy?
O problemie piszemy w jutrzejszym wydaniu Słowa, w artykule i wywiadzie z dyrektor szkoły.

Komentarze   

.... Permalink40 0 ....
RE: Internet huczy i jest problem...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.
Ale nie jesteś.
Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew

No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...
Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!
Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!!

Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...
Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.


Bosz... ty jesteś YDIOT...Takie to tylko w Konfidentoracji....

Jak można porównywać holokaust z covidem???

Poszukaj podobienstw w swojej Konfidentoracji do Berlina 1933, tu się można obawiać Auschwitz....

Skąd się takie debyle biorą Jak ty????
Ja to mówiłem niemal 2lata temu....a Ty dalej czekaj jeszcze 2tygodnie...

Założę się że masz niskie IQ

Skoro nie ogarniasz puenty
2021-11-11 11:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Beka Permalink39 -1 Beka
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję ....:
Cytuję Bryli:
Cytuję Antyidiota:
Cytuję Gras:
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...

Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.
Ale nie jesteś.
Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew


No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...
Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!
Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!!

Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...

Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.Bosz... ty jesteś YDIOT...Takie to tylko w Konfidentoracji....

Jak można porównywać holokaust z covidem???

Poszukaj podobienstw w swojej Konfidentoracji do Berlina 1933, tu się można obawiać Auschwitz....

Skąd się takie debyle biorą Jak ty????
2021-11-11 09:56 Cytować Zgłoś administratorowi
.... Permalink38 +1 ....
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję Bryli:
Cytuję Antyidiota:
Cytuję Gras:
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...

Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.
Ale nie jesteś.
Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew


No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...
Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!
Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!!

Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...

Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana. Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.
2021-11-11 06:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Bryli Permalink37 -1 Bryli
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję Antyidiota:
Cytuję Gras:
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...

Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.
Ale nie jesteś.
Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew


No i jak widać wsiowa samoedukacja działa na własne poczucie nieomylności i wszechwiedzy, zapewne wzmacniane 'jedyną słuszna prawdą" z tego radia co ma gębę...
Nie ma to jak mocne ego ze skomplikowanym umysłem... Co tam profesory czy naukowce z wirusologii ... stary przedwojenny podręcznik dla felczera leczącego buchaje i jałowice + wrodzona yntelygencja !!!
Wiem wszystko , w dodatku najlepiej !!!

Oby się sprawdziły słowa Kórwina o tej naturalnej selekcji... może...
2021-11-10 13:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Antyidiota Permalink36 +1 Antyidiota
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję Gras:
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...

Jak byś był taki bystry to dawno odszukał byś podręcznik od wirusologii i samodzielnie się dokształcił.
Ale nie jesteś.
Po drugie przypominam Ci że to nie samodzielnie myślący wywoływali wojny, tylko eksperci, politycy i środki masowego przekazu a takie tłuki jak Ty później przelewali krew
2021-11-10 12:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Gras Permalink35 -3 Gras
RE: Internet huczy i jest problem...
kilkoro "pseudomentorów wsiowych" naczytawszy się w internecie "pseudomondrości" rozpowszechnianych przez "pseudolekarzy", często wykluczonych już z zawodu medyka, uważając że mają monopol na jedyną słuszną prawdę terroryzują miejscową ludność narzucając im swoje bzdurne teorie spiskowe...
Mało tego - sami nie przezstrzegają podstawowych zasad sanitarnych począwszy od łażenia wszedzie bez maseczek oraz robią dym tam gdzie zupełnie nie potrzeba...

Widać wyraźnie że "syndrom władzy" nawet takiej wsiowej działa często bardzo niedobrze na niektóre nieskomplikowane umysły...
2021-11-09 08:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Antyidiota Permalink34 +2 Antyidiota
Masakra
Nie ma jak to obrażać połowę narodu od antyszczepionkowców.... bo pseudo dziennikarze tak w TV wyszkolili całą resztę pseudo dziennikarzy.
A Niedzielski jak udziela wywiadu to bez kagańcu...pozaraża wszystkich i poumierają..

A barany siedzą i beczą..

My tu gadu gadu a trzecia wojna za pasem.
2021-11-09 06:42 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink33 0 spajker.
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
[quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"]To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .


Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne

groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.

Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .

miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.[/quote .Tą wypowiedzią dałeś świadectwo braku szacunku i kultury dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu -nasz filozofie, geniuszu i Nostradamusie .

ja piszę o małej pipidówie a ty piszesz o mnie. piszesz negatywnie i zarzucasz mi brak szacunku wypowiadasz się za wszystkich mieszkańców okolic, o których ja nie piszę. lekcje logiki propagandy i uczciwości pobierałeś w borowie. nauczyciele- herrenvolk.
2021-11-06 11:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Piotr BORÓW Permalink32 0 Piotr BORÓW
ŚWIADECTWO
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
[quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"][quote name="spajker."][quote name="Piotr BORÓW"]To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .


Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne

groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.

Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .

miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.[/quote .Tą wypowiedzią dałeś świadectwo braku szacunku i kultury dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu -nasz filozofie, geniuszu i Nostradamusie .
2021-11-06 10:27 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink31 -3 spajker.
RE: Internet huczy i jest problem...
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
Cytuję spajker.:
Cytuję Piotr BORÓW:
To straszne jaka fala hejtu wylewa się na szkołę ,nauczycieli i dyrekcję za próbę zmobilizowania dzieci do dbania o zdrowie swoje ,rodziców ,dziadków .Wzrost zakażeń ,śmierć pukająca do wielu drzwi w naszej gminie ,lekarze ,naukowcy nic nie przekonana niektórych z rodziców- oni wiedzą swoje .Smutne jest tylko to że milcząca większość rodziców uczniów tej szkoły nie chce przeciwstawić się tej grupce i nie ma odwagi powiedzieć własnego zdania. Zresztą wszyscy tu zabierający głos kryją się pod pseudonimami- odwagi cywilnej brak .Nauczyciel tej szkoły .

"odwagi cywilnej brak - nauczyciel tej szkoły" hm.... taki akt odwagi cywilnej piotra z borowa jawiącego się z otwartą przyłbicą.

osoby małe i miejscowości małe to i litery są małe. lekcja logiki dla dzieci małych i dla przerośniętych dzieciaków.
Zdziwiony byłem Spajker że jeszcze cię tu niema .Dałbyś przykład młodzieży że imiona i nazwy miejscowości piszemy z dużej litery .Co do naszej wcześniejszej konwersacji dalej u ciebie odwagi brak .A ja tak chciałbym na Ciebie zagłosować .POZDRO .

Jednak jesteś bezczelnym DURNIEM bez odbioru .

będzie odbiór. w środę pszok po ciebie przyjeżdża.

Spajker blisko szkoły to już dla mnie sukces pedagogiczny .Uważaj grożby są karalne a znalezienie cię nie będzie trudne

groźby karalne? nie wiesz co to sa groźby karalne i nie wiesz też co to jest zniesławienie, którego w stosunku do mnie użyłeś. jaki borów taki nauczyciel.

Gmina Borów w szkołach podstawowych ma wyniki znacznie lepsze w ostatnich latach niż Miasto Strzelin co świadczy o dobrej pracy nauczycieli -sprawdż-oke Wrocław. Ty ze swoją kulturą osobistą i brakiem szacunku dla innych jesteś w innej lidze .Koniec dialogu .Mimo wszystko trzymaj się zdrowo .

miasto strzelin? a gdzie to? ja rzeczywiście jestem w innej lidze i nigdy nie wpadłbym na to aby miejscowość z gettem pgr z bazarem i z burmistrzami z pgr miastem nazwać.no ale borów to jeszcze mniej niż strzelin a ty jesteś z borowa zadowolony jak pawlak z krużewnik.
2021-11-06 08:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.