Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Kilka dni temu strzelińscy policjanci otrzymali niepokojącą informację. Na czynnych torach kolejowych leżał mężczyzna, który prawdopodobnie chciał popełnić samobójstwo. Aby zapobiec tragedii, funkcjonariusze musieli natychmiast interweniować.
W piątek, 22 marca, w godzinach wieczorowych, strzelińscy policjanci otrzymali informację, że jakiś mężczyzna położył się na czynnych torach kolejowych w Strzelinie. Istniało duże prawdopodobieństwo, że chce popełnić samobójstwo. W związku z tym konieczna była natychmiastowa interwencja policjantów.
Po przybyciu na miejsce okazało się, że na torach leżał 48-letni mężczyzna. Skutecznie przeprowadzona rozmowa policjantów z mężczyzną doprowadziła do odstąpienia od samobójczej próby.
W rozmowie z policjantami mężczyzna oświadczył, że chciał popełnić samobójstwo ze względów osobistych. Ponieważ funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu, dowieziony został do wytrzeźwienia w pomieszczeniu strzelińskiej komendy. Następnie udzielono mu pomocy w formie konsultacji psychiatrycznej.

Komentarze   

Permalink1 0 spajker
RE: Położył się na torach kolejowych
usiłowanie samobójstwa nie jest tragedią.
tragedią jest słabość umysłu człowieka, który idzie na łatwiznę i chce sam odebrać sobie życie na skutek utraty przedmiotu uzależnień.
uzależnić się można od wszystkiego, od nikotyny od alkoholu od zakupów od kobiet od seksu od internetu od facebooka od zaszczytów od władzy od medali od znajomych. samobójstwo zaczyna się w umyśle człowieka uzależnionego od hormonów czy od czegoś tam. drzemka na torach to tylko kropka nad "i" . zabierz palaczowi szlugi a ten dostanie ciśnienia 400/300, zabierz alkoholikowi flaszkę a ten poci się jak wodospad niagara w 20tej minucie braku c2h5oh, zabierz seksolowi kobietę a ten kładzie się na torach., zabierz młodemu gps a ten do domu nie trafi,
ofiary hormonów i ofiary uzależnień to ofiary prawa malthusa.
2019-04-03 13:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz